iPhone SE (2. nesil) Batarya Değişimi

iPhone SE (2. nesil) Batarya Değişimi

iPhone SE (2. nesil) Batarya Değişimi
iPhone SE (2. nesil) bataryalarında meydana gelen arızalardan ötürü, cihazlarda aşırı ısınma, şarj olmama, şarjın çabuk bitmesi ve bataryanın şişmesi gibi ciddi sorunlar meydana gelebilmektedir. Meydana gelen bu sorunlardan dolayı, cihazınızın verimliliği de ciddi anlamda düşecektir. Bu tip sorunlar ile karşılaşan kişiler, teknik servisimize gelerek iPhone SE (2. nesil) batarya değişimi talebinde bulunabilir ve ortaya çıkan problemlerden oldukça kısa bir süre içerisinde kurtulabilir.

iPhone SE (2. nesil) Pili Çabuk Bitiyor
iPhone SE (2. nesil) pili çabuk bitiyor sorunu, genellikle en sık karşılaşılan arızalardan biri olarak kabul edilmektedir. Eğer, cihazınızın pili normalden daha hızlı tükeniyor ve gün içerisinde birden fazla kez cihazı şarj ediyor iseniz, batarya sorunu ile karşı karşıya kaldığınızı söyleyebiliriz. Oldukça sık karşılaşılan ve fazlaca can sıkan bu sorundan iPhone SE (2. nesil) batarya değişimi yaparak kurtulabilirsiniz.

iPhone SE (2. nesil) Şarj Olmuyor
iPhone SE (2. nesil) şarj olmuyor sorunu, oldukça can sıkan problemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu tip sorun ile karşılaşan kişiler, mutlaka farklı bir şarj aleti ile telefonunu şarj etmeyi denemelidir. Eğer sorun devam ediyor ise teknik servisimize başvurarak iPhone SE (2. nesil) batarya değişimi talebinde bulunabilirler.

iPhone SE (2. nesil) Şarj %20 Gösterirken Telefonum Birdenbire Kapanıyor
iPhone cihazlarında sık görülen problemlerden biri de aniden kapanma sorunudur. Özellikle şarjınız %20 gösterirken cihazınız aniden kapanıyor ise bataryanız arızalı olabilir. Bu tip durumlarda teknik servisimize başvurarak karşılaştığınız sorunu belirtebilir ve yapılacak olan incelemelerin ardından gerekli görülmesi halinde iPhone SE (2. nesil) batarya değişimi yapılabilir.

iPhone SE (2. nesil) Telefonum Çok Isınıyor
iPhone SE (2. nesil) cihazlarında meydana gelen ısınma sorunları, son dönemlerde oldukça sık karşılaşılmaktadır. Bu tip sorunlar genellikle batarya içerisinde yer alan kimyasal maddenin zamanla bozulmasından ötürü meydana gelebilmektedir. Kimyasal maddenin zamanla bozulmasıyla birlikte hem batarya performansında hem de cihaz performansında ciddi anlamda düşüşler görülebilmektedir. iPhone SE (2. nesil) batarya değişim işlemi yapılarak sizlerde bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

iPhone SE (2. nesil) Pil Şişme Sorunu
iPhone SE (2. nesil) cihazlarında meydana gelen pil şişme sorunu her ne kadar nadir olarak görünse de ne yazık ki son derece tehlikeli arızalardan biri olarak kabul edilmektedir. Şişen bataryaya zamanında müdahale edilmez ise, cihazınız yanabilir ve hatta patlayabilir. Oldukça tehlikeli olan ve insan sağlığını da olumsuz yönde etkileyen bu tip sorunlar ile karşılaşmamak için mutlaka teknik servimize başvurabilir ve iPhone SE (2. nesil) batarya değişim talebinde bulunabilirsiniz.